کنفرانس بین‌المللی ترکیبیات، رمز و محاسبات

روزهای مهم

پایان مهلت ارسال مقالات:
1399/12/01

اعلام نتایج داوری:
1399/12/08

ویرایش نهایی مقالات پذیرفته شده و پرداخت هزینه:
1399/12/11

برگزاری همایش:
14 و 15 اسفند 1399

 1. ارائه دهندگان مقالاتی که پذیرفته شده اند باید توجه داشته باشند که به غیر از ارائه زنده به مدت 15 خواهد داشت و 5 دقیقه پرسش و پاسخ را خواهند داشت. همچنین، فیلمی جهت استفاده در شرایط خاص باید تهیه شود و برای ما ارسال گردد. ارسال اسلایدها و فیلم های ارائه، تا مهلت مقرر و حضور در جلسه پرسش و پاسخ به صورت زنده الزامی است. زیرا به عنوان جایگزینی برای حضور فیزیکی در کنفرانس در نظر گرفته شده است.
 2. هر یک از ارائه دهنده گان باید از ارائه خود فیلمی تهیه کنند و آن را برای ما ارسال کنند. 
 3. مهلت ارسال کلیه مطالب تا 12 اسفند است.
 4. اسلایدها و فیلم های ارائه شده توسط ارائه دهندگان فقط توسط شرکت کنندگان در کنفرانس قابل دسترسی خواهد بود. بعد از ارائه اسلایدها و فیلم ها در سایت کنفرانس در دسترس عموم قرار می گیرد.

 

چه اطلاعاتی را باید ارسال کنم؟

 1. حداکثر سه دقیقه فیلم با حضور ارائه دهنده که توضیحاتی در مورد کلیات ارائه، چکیده و یافته های کار (فیلم بدون اسلاید) فراهم شود تا شرکت کنندگان قبل از زمان ارائه شما از ارائه شما مطلع گردد.
 2. حداکثر بیست دقیقه فیلم که توصیفی عمیق از کار (اسلایدها با روایت و فیلم اختیاری از خود ارائه دهنده) فراهم شود.
 3. اسلاید خالص به صورت pdf در اختیار ما قرار بگیرد.

 

فرمت ارسال فایل ها

 1. فیلم ها باید در قالب mp4 باشد.
 2. وضوح تصویری باید 720p یا بالاتر باشد. نسبت ابعاد باید 16:9 باشد.
 3. وجود زیر نویس در فیلم اختیاری است (در صورت موجود، باید دقیق و خوانا باشند و در فایل mp4 درج شده باشند و جدا نباشند).
 4. اسلایدهای خالص باید به قالت pdf.

 

چطور این فایل ها را فراهم کنم؟

 1. ضبط خودکار با استفاده از ابزار Adobe Connect: برای این کار باید به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید تا برای شما زمانبندی شود و محیط ارائه ای فراهم شود. فیلم ارائه ها بعد از یک روز اماده خواهد شد.
 2. ابزارهای ضبط صفحه های نمایش: انواع ضبط صفحه نمایش (رایگان/پولی) برای سیستم عاملهای مختلف همچون مک و ویندوز وجود دارد. با استفاده از این ابزارها از ارائه خود فیلم تهیه کنید و برای ما ارسال کنید. (نرم افزار پاورپویت با نروشن نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.)

 

به کجا بفرستی؟

 1. محتوای خود را به صورت یک فایل فشرده در بستر فضای ابری اینترنت قرار دهید و لینک دانلود مقالات را برای ما ارسال کنید به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.

 

بحث و گفتگو در نشستهای زنده

در زمان ارائه دوستان باید قادر باشند که با استفاده از نرم افزار adobe connect به سامانه متصل شوند و قادر خواهید بود همزمان پرسش های خود را مطرح و پاسخ های خود را ار ارائه دهنده بگیرد. لطفا در زمانی که صحبتی نمیکنید میکروفن خود را در حالت غیر فعال قرار دهید. همچین سعی شود جهت بهره برداری بهتر از هت ست یا هنسفری استفاده شود. ارائه دهنده ها هم در صورت وجود وبکم میتوانند تصویر خود را به اشتراک بگذارند.